برف آمریکا تحقیقات کره شمالی تاسیسات هسته ای

برف: آمریکا تحقیقات کره شمالی تاسیسات هسته ای وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی توقف ساخت «خانه‌های دودکشی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت با تاکید بر بلندمرتبه‌سازی در پایتخت تنها براساس طرح جامع و تفصیلی گفت: دیگر اجازه نخواهم داد ساختمان‌هایی مثل دودکش به نام

توقف ساخت «خانه‌های دودکشی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران

توقف ساخت «خانه های دودکشی» در تهران

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت با تاکید بر بلندمرتبه سازی در پایتخت تنها براساس طرح جامع و تفصیلی گفت: دیگر اجازه نخواهم داد ساختمان هایی مثل دودکش به نام مجموعه مسکونی ساخته شود، ساختمان هایی که مانع دید و منظر مردم و آفتاب گیری ساختمان ها می شدند.

به گزارش ایسنا ؛محمدعلی افشانی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جهت ۳۰ واگن تازه مناقصه برگذار شد، برنده که طرف چینی است گزینش شد. به محظ امضای قرارداد، ساخت واگن ها شروع می شود.

وی راجع به فعالیت اتباع خارجی غیرمجاز در شهرداری در ادامه گفت: اگر کسی از اتباع بیگانه غیر قانونی در شهرداری استفاده کرده من در جریان نیستم. شهرداری مطابق قانون عمل می کند و به هیچ کسی که غیر قانونی در کشور زندگی می کند کار نمی دهد.

توقف ساخت «خانه‌های دودکشی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران

افشانی افزود: کسانی که از اتباع بیگانه در شهرداری فعالیت می کنند هم مجوز اقامت و هم مجوز کار را دارند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران یادآور شد: شهر یک طرح جامع و یک طرح تفصیلی دارد. در این دو طرح تعداد طبقات به طور کامل مشخص شده است هست. مبنای عمل ما طرح تفصیلی و طرح جامع هست. من قبلا هم اعلام کردم دیگر اجازه نخواهم داد که ساختمان هایی مثل دودکش به نام مجموعه مسکونی ساخته شود، ساختمان هایی که مانع دید و منظر مردم و آفتاب گیری ساختمان ها می شدند. ان شاءالله دیگر چنین ساختمان هایی ساخته نخواهد شد جز در جایی که بلندمرتبه سازی قبلا در طرح جامع و تفصیلی آینده نگری شده است باشد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت با تاکید بر بلندمرتبه‌سازی در پایتخت تنها براساس طرح جامع و تفصیلی گفت: دیگر اجازه نخواهم داد ساختمان‌هایی مثل دودکش به نام

وی سپس گفت: یکی از بااهمیت ترین برنامه های ما، بحث بازآفرینی بافت های ناکارآمد شهر هست. خوشبختانه جلسات مکرری در همین مدت داشتیم و الان هم کارها خوبی صورت گرفته هست. آینده نگری ما این است که تا آخر سال 600 واحد آماده واگذاری خواهد شد؛ به این صورت که آنها زمین ها و بافت های فرسوده ارزش را در اختیار شهرداری بگذارند تا شهرداری آنها را ترمیم بخشد.

افشانی گفت: در ادامه طرح بافت های ناکارآمد شهری سوله هایی که مربوط به شهرداری است را هم در اختیار اشخاصی قرار می دهیم که شرکت های دانش بنیان داشته باشند و از فناوری نوین استفاده می کنند که ان شاءالله زندگی و حیات را به این بافت های فرسوده باز گردانیم.

وی از دستور کار قرار گرفتن طرح هایی همچون طرح پارک ها و فضاهای عمومی نیز خبر داد و در عین حال از طرح «زندگی شبانه در تهران» ابراز بی اطلاعی کرد.

توقف ساخت «خانه‌های دودکشی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | ساختمان | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz